SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Etui 9321253
nr 932 1253
Etui
silver, niello-dekor, Ivan Chlebnikow, Moskva, 1800-tal, Ryssland, invändigt förgylld, längd: 9, 5 cm, bredd: 5, 5 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 15 december 2014
kl 18:21:44
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
15 dec
silver
Läs mer om silver